Zemin Temizlik & Bakım Ürünleri

ZT – 100
 
KİR VE CİLA SÖKÜCÜ

ZT-100
KULLANIM ALANLARI
Tüm yıkanabilir yüzey ve kaplamalarda bulunan cila, yağ ve diğer kirlerin temizlenmesinde kullanılır. Özellikle PVC, PVA, PU ve taş zeminlerde kullanılır. Alkali ürünlere karşı hassas (alimünyum) yüzeylerde kullanılmamalıdır.

ZT – 110
OTOMATLAR İÇİN TEMİZLEME MADDESİ

ZT-110
KULLANIM ALANLARI
Suya dayanıklı yüzey, ekipman ve kaplamalarda güvenle kullanılır. Katı ve sıvı yağların sebep olduğu kirlenmeleri, yumuşak cila katmanlarını çözer ve temizler. Özellikle endüstriyel alanların temizliğinde etkilidir. İz ve leke bırakmadan kurur.

ZT – 120
SERAMİK VE GRANİT TEMİZLEME MADDESİ

ZT-120
KULLANIM ALANLARI
Mermer, granit ve seramik gibi yıkanabilir tüm cilasız yüzeylerde kulalnılır. Yüzeylerde çok çabuk kurur. İz bırakmaz. Kullanımı kolay ve ekomoniktir. Ortama hoş ve taze bir koku verir. Çevre dostu bir üründür.

ZT – 130
 
MAT, GÖZENEKLİ FAYANS VE SERAMİK TEMİZLEME MADDESİ

ZT-130
KULLANIM ALANLARI
Doğal olarak yüzeyinde pütür bulunan taşlar, sonradan çizilmiş fayans, granit gibi yüzeylerde oluşan kirleri çözerek üst kısma çıkarır. Paspas veya vakumla kolayca alınmasını sağlar.

ZT – 140
KİREÇ SÖKÜCÜ (İNŞAAT SONRASI ZEMİN TEMİZLEME MADDESİ)

ZT-140
KULLANIM ALANLARI
Suya ve aside dayanıklı klozet, seramik duvar, zemin fayansları, tuğla, granit ve kuartz gibi yüzeylerde güvenle kullanılır. Emay, sentetik, pirinç, krom, bronz, alimünyum, doğal ve yapay taşlardan yapılmış yüzeylerde kullanılmaması önerilir.

ZT – 150
 
 
TEKERLEK İZİ TEMİZLEYİCİ

ZT-150
KULLANIM ALANLARI
Fabrikalar, üretim alanları, tamirhane zeminleri, büyük otoparklarda oluşan tekerlek izlerini temizlemede kullanılır. Presli beton, Epoksi, şap ve taş zeminlerde kullanılır. Alkali ürünlere karşı hassas yüzeylerde kullanılmamalıdır.

ZT – 160
STATİK TOZ TOPLAMA MADDESİ

ZT-160
KULLANIM ALANLARI
Granit, mermer, PVC, parke, fayans, seramik ile cilalı tüm yüzeylerde ve mobilyalarda oluşan tozları almak için kullanılır.

ZT – 200
POLİMER CİLA

ZT-200
KULLANIM ALANLARI
Suya dayanıklı tüm zemin ve kaplamalarda güvenle kullanılır. Zeminde uzun ömürlü ve parlaklık veren bir film tabakası oluşturur. PVC, PVA, sentetik taş ve lineleumla kullanılır.

ZT – 210
KRİSTALİZE CİLA

ZT-210
KULLANIM ALANLARI
Mermer, tabii taş, traverten karo taş gibi CaCO3 içeren yüzeylerde kullanılır. Doğal bir parlaklık verir ve kaydırmaz. Kir iticidir son derece kolay temizlenir. Uzun ömürlü ve çok ekonomiktir. Tamiri çok basittir. Cila uygulanan yüzeylerin doğal yapısını bozmaz.

ZT – 220
PARLAK ZEMİNLER İÇİN TEMİZLEME & BAKIM MADDESİ

ZT-220
KULLANIM ALANLARI
Yıkanabilir tüm yüzeyler ve kaplamalar ile wax poilmer ve kristalize cilalı zeminlerde ıslak paspas yöntemi ile temizlik ve bakım işleminde kullanılır. Zemine yüzey aktif ve yüksek moleküllü koruyucu maddeler bırakarak bir sonraki temizliği kolaylaştırır. Çevre ve insan sağlığına uygundur.

ZT – 300
PLASTİK YÜZEY TEMİZLEME MADDESİ

ZT-300
KULLANIM ALANLARI
Plastik pencere, PVC, PVA ve benzeri yüzeyleri temizlemek için kullanılır. Hızlı ve kolay bir temizlik yapar. Çevreci bir üründür. Kullanımı çok ekonomiktir.

YENİ ÜRÜN/* ]]> */