Firma Profili

HAKKIMIZDA

GÜLEÇYÜZ ELEKTRİK LTD.ŞTİ. 1994 yılında Bursa’da Endüstriyel Mutfak Sektörünün lider Kuruluşu “İNOKSAN A.Ş.”nin İLK YETKİLİ SERVİSİ olarak faliyetine başlamıştır.
1994 Yılından bugüne faliyetlerine devam etmektedir.Bu çerceve içerisinde Endüstriyel Mutfak, Servis sistemleri, Çamaşırhane ve Soğukoda montaj, yedek parça ve eğitim ihtiyaçlarını geçmişte olduğu gibi bugünde ve gelecekte en iyi şekilde karşılamaktır.
GÜLEÇYÜZ ELEKTRİK LTD.ŞTİ. Günümüzde Endüstriyel Mutfak Sektöründe hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ederek uzmanlıklarını sürekli geliştiren, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmanın gayreti içinde olarak en hatasız ve kusursuz iş teslimine önem vererek işbirliğimizin devamı sağlamaktır.
25 yıldır endüstriyel alanda eğitimli teknik kadrosuyla başarılı çalışmalara imza atan şirketimiz aynı kararlılık ve azimle yoluna devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Takım ruhuyla çalışmayı teşvik eden, yeniliklere açık, yaratıcı, kurum kültürünün önemine inanılan, verimliliği yüksek bir çalışma ortamı yaratmak için modern İnsan Kaynakları Politikaları uygulamaktır.

MİSYONUMUZ
  • Tüm paydaşlarımızın yaşam kalite standardını arttırarak çalışan memnuniyetini sağlamak,
  • Efektif insan kaynakları planlaması ile rekabet gücümüzü arttırmak, geleceğin liderlerini yetiştirmek,
  • Devlet, toplum ve çevre için katma değer yaratan bir çalışan organizasyonu oluşturmak,
  • Ekip çalışmasının ekip çatışmasına dönüşmesini engelleyerek “Biz” inancını oluşturmaktır.
İnsan Kaynakları Uygulamaları
  • Vizyonumuza ve yüksek performans hedeflerimize ulaşabilmek ve sürdürebilmek için, çağdaş insan kaynakları yönetim sistemlerini kullanmayı temel öncelik olarak benimsiyoruz.
  • Çalışanlarımızı, yetkinlik ve potansiyellerini kullanabilecekleri, Şirketin ana hedeflerini yakalamasında katma değer sağlayacakları görevlerde değerlendiriyoruz.
  • Çalışanlarımızın kendilerini en iyi şekilde geliştirmeleri ve işlerini daha iyi yapabilmeleri için gerekli eğitim ve gelişim imkanlarını sunuyoruz.
  • Huzurlu ve güvenli bir iş ortamı oluşturmak ve bunu sürdürmek için çalışanlarımızı dinliyoruz.
/* ]]> */